Wybierz swój żel pod prysznic


Uncategorized / poniedziałek, 15 stycznia, 2018

Każdy, nawet najbardziej popularny kosmetyk występuje dziś w tysiącach różnych odmian. Setki producentów rywalizują o to, aby zaspokoić nasze codzienne potrzeby właśnie ich produktem. Żel pod prysznic to jeden z najbardziej podstawowych produktów higienicznych, którego kilkadziesiąt odmian znajdziemy w każdym sklepie, jednak jak wybrać najlepszy z nich?

Kieruj się zapachem

Zacznijmy od tego, żeby wybrać zapachy, które po prostu nam się podobają. Nic nie będzie miało takiego znaczenia podczas brania prysznica rano, czy wieczorem, jak to, jaki wtedy zapach poczujemy. Jeżeli będzie on przyjemny, moment ten również okaże się przyjemniejszy, a poranne mycie pozytywnie nakręci nas na cały dzień.

Konsystencja ma znaczenie

Oprócz rozpieszczania naszego zmysłu powonienia, powinniśmy poczuć coś przyjemnego również na naszej skórze, przecież to na nią właśnie trafia żel pod prysznic, który wybierzemy. Wielu producentów proponuje nam różne konsystencje swoich produktów. Jeżeli cenimy delikatność i miękką skórę, najlepszym wyborem będzie kremowy żel pod prysznic, jeżeli chcemy czas mycia wykorzystać na częściowy peeling, warto zainteresować się produktem z grudkami, które dokładnie wyczyszczą naszą skórę.

Niezależnie od naszych preferencji, wybierzmy mądrze, aby codzienny prysznic był dla nas przyjemnością!