Hybrydy – czego potrzeba, żeby je wykonać?


Lakiery / czwartek, 3 maja, 2018

 

Hybrydowy manicure to hit ostatnich lat. Wciąż zyskuje popularność, a tradycyjne lakiery są rzadziej wybierane. Dzieje się tak ze względu na ogromną wygodę, jaką dają hybrydy. To lakiery, które długo się utrzymują, nie odpryskują, nie tracą połysku. Poza tym można dzięki nim utwardzić paznokcie i tym samym sprawić, że nie będą się tak szybko łamać. To wybór idealny dla osób, którym brakuje czasu na malowanie paznokci co dwa dni. Lakiery hybrydowe trzymają się bowiem nawet dwa tygodnie.

Co powinno się znaleźć w podstawowym zestawie hybrydowym?

Żeby zacząć malować paznokcie hybrydami, nie wystarczy sam lakier. Potrzeba jeszcze kilku narzędzi. Przede wszystkim należy do nich lampa. To ona pozwala na utwardzenie lakieru hybrydowego. Konieczne jest posiadanie wacików bezpyłowych oraz płynu, który odtłuści płytkę i tym samym sprawi, że manicure będzie trzymał się na paznokciach naprawdę długo. Przyda się on także po zakończeniu manicure, kiedy to trzeba przetrzeć płytkę i pozbyć się z niej tłustej warstwy topu, któfry jest kolejnym elementem koniecznym do wykonania manicure hybrydowego. Niezbędna jest także baza. Przydać mogą się również drewniane patyczki, którymi można odsunąć skórki. Do zmycia manicure potrzebny jest aceton.

Hybrydowy manicure nie traci popularności od wielu lat. Ze względu na niesamowitą liczbę zalet coraz więcej kobiet decyduje się na taki sposób malowania paznokci. Żeby zacząć, potrzeba kilku dodatkowych gadżetów, które jednak posłużą na wiele wykonanych hybrydami stylizacji paznokci.