Problem z męskim łysieniem? Sprawdź kurację do włosów Kevin Murphy Thick Again


Kosmetyki / czwartek, 7 maja, 2020

Łysienie typu męskiego, czyli łysienie androgenowe dotyka wielu mężczyzn. Aby zapobiegać nadmiernemu wypadaniu włosów, warto wybrać odpowiednie kosmetyki, które zahamują ten proces. W tym celu powstała kuracja Thick Again od marki Kevin Murphy.

Z męskim łysieniem można skutecznie walczyć


Główną przyczyną łysienia diagnozowaną u mężczyzn jest łysienie androgenowe. Do nadmiernego wypadania włosów dochodzi wtedy na skutek genetycznej nadwrażliwości mieszków włosowych na hormon DHT, czyli dihydrotestosteron – aktywną formę testosteronu.

Problem ten dotyka mężczyzn w każdym wieku i dla wielu z nich jest powodem poważnych kompleksów. Z łysieniem typu męskiego można jednak walczyć. Nowością na rynku jest kuracja Kevin Murphy Thick Again, która dedykowana jest dla mężczyzn doświadczających wypadania włosów, ich ścieńczenia i osłabienia.

Kevin Murphy Thick Again – kuracja stworzona z myślą o mężczyznach


Kuracja Kevin Murphy Thick Again jest bogata w składniki aktywne, które mają na celu ograniczenie działania hormonu DHT. Wydłużają fazę wzrostu włosów, a tym samym zapobiegają ich przedwczesnemu wypadaniu.

W kuracji Thick Again Kevin Murphy zastosowano innowacyjne rozwiązania technologiczne w połączeniu z naturalnymi ekstraktami roślinnymi.

Technologia polimerowa znana z tuszów do rzęs powoduje, że włosy są grubsze. Ekstrakty z pokrzywy, pietruszki, cytrusów, imbiru i innych roślin sprawiają, że włosy odzyskują witalność. Rezultaty są widoczne już po pierwszym użyciu!