Eveline – jaki tusz wybrać?


Kosmetyki / niedziela, 18 października, 2020

Tusze do rzęs to jedne z najbardziej popularnych kosmetyków. Często dajemy je na prezent, kupujemy dla siebie, ponieważ trzeba je regularnie wymieniać. Szacuje się, że jednego tuszu do rzęs możemy używać około trzech miesięcy. Dlaczego? Przez codzienne wtłaczanie powietrza do środka formuły. Dostaje się tam mnóstwo bakterii ze środowiska, a także tych przenoszonych przez szczoteczkę z naszego oka. Długie użytkowanie tego samego tuszu jest niezdrowe dla naszych oczu i może prowadzić do poważnych powikłań.

Eveline tusz do rzęs

Tusz do rzęs Eveline to świetna inwestycja, która nie jest droga. Mają ogromy wybór maskar o różnych specyfikacjach:

 • wydłużające,
 • pogrubiające,
 • wydłużająco-pogrubiające,
 • dające efekt sztucznych rzęs,
 • wodoodporne.
  Jeśli nasze rzęsy są krótkie, powinnyśmy postawić na wydłużający tusz w połączeniu z używaniem zalotki. Zalotka podkręci nasze rzęsy, a tusz dzięki mikrowłóknom wydłuży i optycznie zagęści nasze rzęsy.
  Dla posiadaczek długich, lecz rzadkich rzęs poleca się tusze pogrubiające, które optycznie zagęszczają linię rzęs i sprawiają, że wydaje się ich być więcej.
  Tusze, które dają efekt sztucznych rzęs możemy zachować na większe wyjścia. Mają one tradycyjną szoteczkę, która nabiera wyjątkowo dużo maskary i wczesuje ją w rzęsy.
  Na maskary wodoodporne mogą zdecydować się panie, które mają problemy z utrzymywaniem się tuszu, odbijaniem na powiekach. Jeśli pracujesz długo w ciągu dnia, a twój zawód jest aktywny – tusz wodoodporny to tusz dla Ciebie.

Odżywka do rzęs eveline

Dla posiadaczek rzadkich i krótkich rzęs najlepsza będzie maskara pogrubiająco-wydłużająca, która pozwoli wydobyć z nich maksimum możliwości. Dodatkowo można też oczywiście stosować zalotkę. Żeby jeszcze bardziej wzmocnić rzęsy poleca się stosowanie odżywki lub serum do rzęs, które również znajdziemy w ofercie Eveline – web.