Dlaczego warto wybrać hybrydy?


Kosmetyki / piątek, 26 marca, 2021

Wbrew pozorom wykonanie hybrydy w zaciszu domowym wcale nie jest takim czasochłonnym i skomplikowanym przedsięwzięciem. Tak naprawdę wystarczy trochę wprawy oraz dobre produkty, by samodzielnie stworzyć piękny, naturalny manicure hybrydowy. Jak to wygląda krok po kroku? Jakie akcesoria są niezbędne, by stworzyć modny manicure? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Niezbędnik manicurzystki amatorki


Każda z pań, która nie chce raz w miesiącu wydawać 100 zł na profesjonalny manicure hybrydowy w salonie, może spróbować wykonać go samodzielnie w swoim domu. Już po trzech, czterech próbach na pewno wyjdzie paniom elegancki i efektowny manicure, który spokojnie utrzyma się na paznokciach nawet do czterech tygodni. Wiele pań tak wciąga robienie paznokci, że już po kilku miesiącach na ich paznokciach można zobaczyć prawdziwe dzieła sztuki.

Modny manicure hybrydy


Modny manicure hybrydy Provocater to rozwiązanie dla pań, które nie lubią tracić czasu na zabiegi pielęgnacyjne i które wybierają nowoczesne rozwiązania. Na rynku można znaleźć obecnie wielu producentów lakierów hybrydowych, którzy cały czas zaskakują swoje klientki nowymi rozwiązaniami, które mają przyczynić się do tego, że ich manicure będzie trwalszy i piękniejszy. Nowoczesne lakiery hybrydowe są tak dobrej jakości, że nie niszczą płytki paznokcia. Ponadto, można znaleźć tak wiele kolorów lakierów, że każda z pań znajdzie idealny odcień dla siebie. Tak efektownie wykonane paznokcie na pewno sprawdzą się przy wielu codziennych stylizacjach. Na hybrydy bardzo często decydują się panie również wtedy, gdy wybierają się na ważne imprezy jak choćby: wesela, urodziny, bale sylwestrowe.