Dlaczego warto używać szamponów Kevin Murphy?


Kosmetyki / niedziela, 6 czerwca, 2021

Nasze włosy zwykle potrzebują kompleksowej pielęgnacji, powiązanej z ochroną, odnową i upiększeniem. Linia kosmetyków do włosów Kevin Murphy posiada szeroką ofertę skierowaną do klientów o różnych typach włosów. W ofercie marki każdy znajdzie coś dla siebie –  idealnie dobrany szampon, który pomoże w walce z codziennymi problemami. Marka została stworzona przez profesjonalistę – Kevina Murphy, który jest jednym z najlepszych stylistów na świecie, pracujący przy tworzeniu pokazów i sesji z największymi gwiazdami.

Detale

Dodatkowo design opakowań marki jest bardzo imponujący, opakowania są w ciekawych kształtach i kolorach, a produkty dostępne są w różnych pojemnościach w zależności od potrzeb klienta. Często możemy spotkać je w profesjonalnych studiach fryzur i salonach fryzjerskich znanych stylistów. Nie bez powodu – kosmetyki firmy Kevin Murphy zapewniają głębokie nawilżenie i ożywienie, niosąc ratunek nawet najbardziej cienkim i przesuszonym włosom.

Skład i oferta:

Oferta została kompleksowo przygotowana zapewniając klientom maski, odżywki i inne, różnorodne preparaty do szamponu z każdej serii. Firma kładzie duży nacisk na składy kosmetyków, aby zapewnić włosom wszystko, czego potrzebują nie obciążając ich. Żadne produkty nie zawierają siarczanów ani parabenów oraz nie są testowane na zwierzętach.  W ofercie znajdują się między innymi takie szampony jak:

kevin murphy

-szampon nawilżający do włosów cienkich i farbowanych

-szampon nawilżający do włosów suchych

-szampon głęboko oczyszczający

-szampon pogrubiający włosy

-szampon wygładzający

oraz wiele wiele innych.