Zachwycające paznokcie – czyli lakiery hybrydowe w akcji.


Lakiery / środa, 12 lipca, 2023

Czy to dłonie, czy stopy, odpowiednio zadbane i ozdobione paznokcie dodają im uroku i elegancji. Ale stylizacja paznokci ma niejedno oblicze. Chcące zadbać o ich wygląd Panie mają do dyspozycji paznokcie żelowe, akrylowe czy tytanowe, ale największą popularnością cieszy się zdecydowanie manicure hybrydowy. Dostępne na rynku lakiery hybrydowe pozwalają uzyskać piękny i trwały efekt, przyciągając wzrok różnorodnością kolorów.

Jak nakładać lakier hybrydowy?

Paznokcie pod lakiery hybrydowe powinny być odpowiednio przygotowane – tzn. należy je najpierw spiłować i nadać im kształt, zmatowić i przemyć odtłuszczaczem płytkę paznokcia, jeśli to konieczne – wyciąć skórki. Następnie nakłada się bazę i utwardza ją lampą UV, a potem tę samą procedurę powtarza się jeden lub dwa razy z lakierem. Na lakier nanoszony jest top i paznokcie ponownie lądują pod lampą UV. Ostatnim etapem jest ponowne przetarcie płytki odtłuszczaczem. 

Lakiery hybrydowe MAKEAR inspirowane kobiecą mocą. 

Lakiery hybrydowe oferowane przez firmę MAKEAR przeznaczone do profesjonalnego zastosowania. Dzięki  swojej kremowej konsystencji i wzmocnionej pigmentacji łatwo pozwalają się nanosić i starannie kryją płytkę paznokciową. Wysokiej jakości pędzelek pozwala na perfekcyjne wykonanie manicure już przy pierwszym podejściu. Gama ponad 300 kolorów pozwoli każdej kobiecie znaleźć barwę idealną dla niej. Bo lakiery hybrydowe MAKER są takie jak współczesna kobieta – zawsze spełniają swoje zadanie najlepiej jak potrafią, dają sobie radę w każdych warunkach i zachwycają swoim dyskretnym urokiem. 

Do wyboru polecają się następujące kolekcje:

  • premium glitter z dużymi kawałkami brokatu lub folii
  • autumn2020 w jesiennych odcieniach brązu
  • regular dające efekt jednolitego odcienia 
  • glitter neon w jaskrawych kolorach z dodatkiem brokatu 
  • glow in the dark świecące w ciemności 
  • moonlight disco z drobinkami świecącymi pod wpływem światła 

I wiele innych, oryginalnych, zaskakujących i trwałych tworzonych z pasją serii. 

Zalety lakierów hybrydowych.

Podstawową wartością lakierów hybrydowych jest ich trwałość – utrzymują się na płytce paznokciowej do 3 tygodni, pozwalają więc dzisiejszym zabieganym Paniom na oszczędność czasu, który przeznaczyć mogą na przykład na inne zabiegi pielęgnacyjne. Są samopoziomujące, pozwalają więc uzyskać idealnie równą powierzchnię. Znakomicie kryją i nie pozostawiają smug. Pracę z nimi ułatwia rzeczywisty kolor umieszczony na zakrętce, a atrakcyjna buteleczka może stać się ozdobą każdego salonu manicure.