Olejek, który pozbędzie się przykrego problemu rozstępów


Kosmetyki / czwartek, 1 lutego, 2018

Rozstępy powstają w wyniku uszkodzenia skóry właściwej. Przypominają one czerwone linie na ciele, które z czasem stają się białe. Niestety nie wyglądają zbyt estetycznie i wiele kobiet ma ogromny problem, by sobie z nimi poradzić. Na szczęście na rynku powstało wiele produktów, które pomagają radzić sobie z tym przykrym i nikomu niepotrzebnym problemem.

Skąd biorą się rozstępy?

bio oilPrzyczyn powstawania rozstępów jest wiele. Najlepiej byłoby starać się unikać sytuacji, w których one powstają, ale oczywiście w większości przypadków jest to po prostu niemożliwe. Mogą one powstawać w wyniku:

– gwałtownego przybrania na wadze,

– ciąży,

– przyjmowania niektórych leków hormonalnych,

– zbyt szybkiego wzrostu (częste u nastolatków).

Olejki zapobiegają problemom

Głównym celem pozbycia się rozstępów jest ich rozjaśnienie. Kremy i olejek na rozstępy potrafią zrobić to naprawdę dobrze. Preparaty takie jak bio oil na rozstępy charakteryzują się specjalistycznym składem, który ma za zadanie poprawić koloryt i sprężystość skóry. Bardzo ważne jest stosowanie go w momencie, kiedy spodziewamy się powstawania blizn, na przykład podczas ciąży. Bio oil to bezpieczny olejek, który można stosować już od pierwszego miesiąca ciąży. Lekarze zawsze mówili, że lepiej jest przeciwdziałać, niż leczyć. Olejek daje właśnie taką możliwość. Bio oil wyróżnia się zawartością składnika, który nazywa się PurCellin Oil. Dzięki niemu składniki produktu świetnie wchłaniają się przez skórę i zapewniają lepsze efekty.