Dlaczego warto zdecydować się na hybrydy?


Lakiery / piątek, 9 lutego, 2018

Każda kobieta zdaje sobie sprawę z tego, że zadbane paznokcie nie tylko ładnie wyglądają, ale także dodają pewności siebie. Niestety wiele pań nie ma możliwości, by raz na kilka dni poświęcać czas na robienie manicure. W takim przypadku dobrym rozwiązaniem może okazać się manicure hybrydowy.

Czym jest manicure hybrydowy?

semilac 015Ten rodzaj manicure charakteryzuje się przede wszystkim niezwykłą trwałością. Poprawnie zaaplikowane lakiery utrzymują się na paznokciach nawet przez 3-4 tygodnie bez odpryśnięć, czy innych ubytków. Tak długa trwałość jest spowodowana aplikacją kilku produktów (bazy, dwóch warstw kolorowego lakieru, oraz topu), przy czym każda z nałożonych warstw zostaje utwardzona przez kilkadziesiąt sekund w specjalnej lampie LED lub UV. Wykonanie pełnego manicure zajmuje zwykle 1-1,5 h.

Rzecz jasna zrobienie manicure hybrydowego jest nieco bardziej czasochłonne, niż pomalowanie paznokci klasycznymi lakierami, jednak należy pamiętać, że uzyskanym efektem można cieszyć się zdecydowanie dłużej. Dodatkowym atutem tego rodzaju manicure jest fakt, że wybór kolorów lakierów jest olbrzymi. Panie lubiące intensywne barwy na paznokciach powinny postawić na lakier Semilac 015 w odcieniu śliwkowym, czy też inny odcień fioletu lub czerwieni. Również kobiety lubiące jaśniejsze kolory znajdą wśród lakierów Semilac odpowiadające im barwy, jak choćby beże czy pastelowe kolory. Jak widać manicure hybrydowy ma wiele zalet.