Tangle Angel – kolejna ewolucja szczotki do włosów


Akcesoria / poniedziałek, 5 marca, 2018

Tangle Angel to jedna z popularniejszych szczotek do włosów. Jest szczególnie rozpowszechniona w środowisku kobiet, zainteresowanych świadomą pielęgnacją włosów. Jest tak, ponieważ Tangle Angel w przeciwieństwie do wielu zwykłych, sklepowych szczotek jest bardzo przyjazna dla włosów i nie powoduje ich niszczenia. To szczotka stworzona do wymagających włosów, których rozczesanie często stanowi problem.
Tangle Angel z Cocolita.pl przypomina klasyczną szczotkę Tangle Teezer, jednakże została wyposażona w wygodną rączkę. Elementem, który niezaprzeczalnie przykuwa uwagę, jest ozdoba w kształcie skrzydeł anioła.

Zastosowanie specjalnej rączki sprawia, że szczotka jest bardzo wygodna w stosowaniu. Dobrze leży w dłoni, umożliwiając wygodne czesanie włosów. Jej długa rączka dodatkowo może pełnić funkcję stojaka, przez co szczotka zajmuje mniej miejsca na toaletce.

Warto zwrócić uwagę na ząbki szczotki. To one sprawiają, że szczotka Tangle Angel należy do czołówki najbardziej chwalonych szczotek do włosów. Ząbki są specjalne wyprofilowane. Posiadają różne długości, aby dopasowywać się do kształtu głowy. Dzięki temu szczotka gładko przesuwa się po włosach, umożliwiając dokładne rozczesywanie, a nawet delikatny masaż głowy. Co więcej, ząbki w szczotce Tangle Angel są względnie miękkie i elastyczne, dzięki czemu nie niszczą włosów. Ponadto, takie ząbki nie uszkadzają łuski włosa, nawet gdy włosy są jeszcze mokre po umyciu i narażone na mechaniczne uszkodzenia. Szczotka doskonale nadaje się do czesania włosów, które mają tendencję do plątania się i kołtunów.