Zestaw Lovely K Lips


Kosmetyki / piątek, 23 lutego, 2018

Pomadka lovely k lips bardzo szybko stała się bardzo popularna. W pierwszej chwili kojarzona była głównie z pomadkami Kylie Jenner. Wiele osób zarzuciło marce Lovely, że podkrada nie swój pomysł i tworzy tańszy zamiennik. Czy jednak jest w tym coś złego? Nie każdego stać na oryginalną pomadkę znanej celebrytki, a dzięki firmie Lovely, ma idealną okazję do przetestowania podobnego produktu.

Czym charakteryzuje się pomadka Lovely K Lips?

lovely k lipsPrzede wszystkim K Lips stanowi cały zestaw, w którym znaleźć można matową pomadkę oraz pasującą do niej kolorystycznie, kredkę. Własnie przez to podobieństwo, twórcom K Lips, zarzucono wzorowanie się na słynnej celebrytce i modelce. Pomadkę oraz kredkę kupić można w pięciu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwiej będzie dobrać odpowiedni kolor.

Jedną z najważniejszych zalet zestawu Lovely k lips na Cocolita.pl, z całą pewnością jest bardzo ładne dopasowanie odcienia pomadki do odcienia kredki. Dzięki temu bez problemowo można łączyć je razem, bez obawy, że któryś z produktów będzie się odcinać.

Pomadka posiada też bardzo fajną formułę, która gładko rozprowadza się po ustach i zapewnia matowe wykończenie w intensywnym kolorze. Dodatkowo podczas ścierania się produktu z ust, dokonuje się to równomiernie, a więc nie ma możliwości zaistnienia sytuacji, w której na ustach pozostaje jedynie konturówka. Produkty nie tworzą smug, plam, ani przebarwień. Są idealne jako kosmetyki codziennego użytku.