Co można zrobić, aby mieć piękne paznokcie bez wychodzenia z domu?


Akcesoria / piątek, 16 marca, 2018

Obecnie wiele kobiet jest bardzo zapracowanych. Każda z nich chciałaby jednak wyglądać dobrze. Często mówi się, że o tym, czy człowiek o siebie dba świadczą jego dłonie. Część kobiet decyduje się na pójście do kosmetyczki. Niestety jest to dość droga alternatywa i czasochłonna, ponieważ musimy poświęcić czas nie tylko na zabieg, ale także na dotarcie do gabinetu kosmetycznego. Czy można to jakoś skrócić?

Taką możliwość daje nam samodzielne wykonanie tego zabiegu przy użyciu lakierów hybrydowych. Aby móc to wykonać, potrzebujemy lampy UV lub LED. Niezbędna jest także baza, lakier w preferowanym kolorze, top coat oraz primer. Oprócz tych rzeczy do nałożenia manicure hybrydowego potrzebny jest odtłuszczacz (cleaner), waciki bezpyłowe, pilniki oraz przyrządy do usuwania lub odsuwania skórek. Wszystkie te rzeczy zawiera zestaw Semilac z Cocolita.pl. Są w nim produkty naprawdę dobrej jakości. Dlaczego akurat ten zestaw? Osoby początkujące w manicure hybrydowym mogą nie wiedzieć co dokładnie jest potrzebne, aby wykonać to poprawnie. W zestawie są wszystkie niezbędne elementy, co bardzo ułatwi początkującym. Nie oznacza to jednak, że zestaw Semilac jest przeznaczony tylko dla osób początkujących. Dlaczego? Ponieważ produkty te są bardzo dobrej jakości i można je spotkać w wielu zakładach kosmetycznych, co oznacza, że są przeznaczone również do profesjonalnego użytku.

Niezależnie od tego, czy dopiero jesteśmy początkującymi w wykonywaniu manicure hybrydowego, czy też nie, możemy bez obaw wypróbować zestaw Semilac.