Placenta


Uncategorized / poniedziałek, 26 marca, 2018

Ampułki Placenta to produkt, który poprawia ogólną kondycję włosów. Kuracja może się okazać idealnym rozwiązaniem dla osób o włosach zniszczonych przez różnorodne zabiegi chemiczne, koloryzację czy po prostu włosy zniszczone przez słońce. Z pewnością efekty stosowania ampułek spodobają się także tym dziewczynom, którym zależy na zwiększeniu objętości włosów. Będzie to szczególnie zauważalne u osób o włosach cienkich i delikatnych.

Wypadanie włosów

To właśnie osoby, które zostały dotknięte wypadaniem włosów, powinny na pierwszym miejscu sięgnąć po te ampułki. Na zwiększone wypadanie włosów składa się wiele czynników. Często są to indywidualne czynniki, takie jak problemy z hormonami, ale wypadanie włosów pojawia się u bardzo wielu dziewczyn podczas jesieni. To właśnie podczas tego okresu warto rozpocząć kurację, aby zapobiec zwiększonemu wypadaniu.

Stosowanie

Jedno opakowanie Placenty zawiera dwanaście dużych ampułek. Na umyte, lekko osuszone włosy należy nanieść całą zawartość jednej ampułki. Następnie trzeba ją dokładnie wmasować okrężnymi ruchami, do momentu aż poczujemy, że cała zawartość ampułki się wchłonęła. Po aplikacji nie należy zmywać produktu, lecz pozostawić zawartość ampułki na włosach do następnego mycia.

Aplikację należy przeprowadzić jak najszybciej, pamiętając jednocześnie o dokładności. Jest to spowodowane tym, że dobroczynne składniki będą się ulatniać, jeśli nie zdążymy ich w porę wmasować w skórę głowy. W trakcie nakładania odczuwa się rozgrzanie skóry i mrowienie, co jest efektem całkowicie naturalnym i zamierzonym.