Dobra szczotka do włosów


Kosmetyki / czwartek, 21 czerwca, 2018

Najczęściej o szczotkach do włosów mówi się w perspektywie ich układania. Jednak dobra szczotka do rozczesywania włosów, taka która ich nie wyrywa i pozwala łagodnie rozczesać nawet te splątane, to dobry zakup dla każdej kobiety. Jedną z najbardziej popularnych szczotek jest szczotka tangle teezer z Cocolita, która w Polsce stała się prawdziwym hitem dzięki blogerkom piszącym o pielęgnacji włosów.

Fenomen szczotki tangle teezer

Szczotka ta ma niewielki rozmiar, trzyma się ją bez rączki, całą dłonią, jest zatem idealna do tego, aby zawsze mieć ją przy sobie, nawet w niewielkiej torebce. Najważniejszą cechą tej szczotki jest to, że nie wyrywa ona włosów. Rzeczywiście, po szczotkowaniu na szczotce pozostają dosłownie pojedyncze włoski, co jest spektakularną zmianą w porównaniu do zwykłych szczotek do rozczesywania. Po dłuższym stosowaniu włosy stają się zatem nie tylko gęstsze, ale też bardziej błyszczące. Ich struktura jest wygładzona, a łuski zamknięte.

Cena szczotek tangle teezer

Najważniejsze pytanie na koniec czy ile kosztuje taka szczotka? Pierwotne ceny nie należały do niskich, oryginalne szczotki kosztowały nawet około 60 zł. Dzisiaj można kupić trochę tańsze zamienniki, które działają podobnie jak oryginał,  są jednak dużo tańsze. Można oczywiście szukać również oryginalnej szczotki, którą bardzo często można spotkać w promocyjnych cenach. A zatem cena szczotek tangle teezer waha się, jednak z pewnością jest bardziej przystępna niż kilka lat temu.