Rozstępy w ciąży


Kosmetyki / piątek, 6 lipca, 2018

Ciąża to naprawdę wspaniały czas, który przygotowuje nas na narodziny naszej pociechy. Te dziewięć miesięcy to czas, który w sposób bardzo istotny wpływa na nasz organizm. Dzidzia rozwija się w naszym organizmie, rośnie nam brzuszek, kilogramy na wadze lekko wzrastają… Nic tylko się cieszyć, że rozwija się w nas nowe życie. Jednak czy nie powinniśmy wspomnieć tutaj o jeszcze jednej rzeczy?

Skóra kobiety

kremy na rozstepy w ciazyW tych wszystkich superlatywach, które opisują te dziewięć miesięcy bardzo często pomijane są…rozstępy. Jest to prawdziwa zmora kobiet, które przybierają na wadze i rośnie im brzuszek. Te kobiety, które mają malutki, zgrabny brzuszek raczej nie będą miały z tym kłopotu. Jednak jest to naprawdę niewielki odsetek kobiet w ciąży. Większość Pań musi się z tym zjawiskiem zmierzyć. Jednak na szczęście można temu przeciwdziałać.

Odpowiednie kosmetyki

Krem na rozstępy w ciąży z oferty ByHealth.pl – oto lekarstwo na całą bolączkę. Trzeba przyznać, że rozstępy są bardzo widoczne, tym bardziej, jak dużo przytyjecie lub jeżeli spodziewacie się większej ilości dzieci. Również Panie po kilku porodach mają z tym spory problem. Odpowiedni krem na rozstępy jest w stanie Wam pomóc. Na rynku znajdziecie mnóstwo takich kosmetyków, które pochodzą od najróżniejszych i uznanych firm. Warto wymienić tutaj chociażby firmę AA i Mustela, które dbają o skórę przyszłych mam oferując im kosmetyki o odpowiednim składzie na paskudne rozstępy.