Idealne palety cieni na prezent


Kosmetyki / środa, 11 lipca, 2018

Chyba każda kobieta ucieszyłaby się z prezentu w postaci kosmetyku. Tym bardziej, jeśli miałaby to być paleta cieni do powiek. To prezent, który z pewnością trafi do gustu zarówno starszych, jak i młodszych kobiet.

Jaką paletę wybrać?

Na rynku kosmetycznym znaleźć można mnóstwo palet cieni, które oprócz dobrej jakościowo zawartości, będą miały także piękny design. Idealny na prezent! Wśród paletek, które królują jako potencjalny wybór na prezent dominują te od marki Makeup Revolution. Seria czekoladowych palet – Violet Chocolate, Nude Chocolate to obecnie najnowsze makeup revolution rose gold mini chocolatepropozycje tej marki, które już stały się bestsellerem. Dla miłośniczek miniaturowych wersji paletek (niezwykle popularny trend obecnie) doskonale sprawdzi się Makeup Revolution Rose Gold Mini Chocolate lub jej siostra: w wersji orange. Cienie pięknie się blendują, bezproblemowo ze sobą łączą, a opakowanie sprawia, że prezent nie tylko staje się praktyczny, ale także wizualnie ładny.

Na co zwrócić uwagę?

Przy wyborze palety cieni, która ma być prezentem dla osoby bliskiej, warto zwrócić uwagę na jej kolorystykę. Warto postawić w tym wypadku na kolory sprawdzone i neutralne. Taki kosmetyk z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie.