Opis produktu Nanoplex


Kosmetyki / wtorek, 10 lipca, 2018

Kobiety uwielbiają zmieniać swój wygląd i z tego powodu dość często przeprowadzają zabieg farbowania włosów. Poprawia on ogólna prezencję, jednakże może przyspieszać rozdwajanie się końcówek i niszczyć całą strukturę kosmyków. W teorii kuracja Nanoplex Gobli zapobiega takim efektom. Czym więc ona jest i co o niej mówi sam jej producent?

Innowacyjny kosmetyk fryzjerski

Produkty Nanoplex należą do grupy kosmetyków fryzjerskich. Są więc bardziej specjalistyczne od typowych preparatów drogeryjnych i zawierają w swoim składzie pozytywnie oddziałujące na włosy substancje. Ten typ produktów zaleca się łączyć z rozjaśniaczami lub farbami, aby podwyższyć jego działanie. Można też wykorzystywać go podczas zabiegu keratynowego prostowania włosów.

Skuteczna odbudowa włosów

Dzięki kuracji Nanoplex włosy są odbudowywane i naprawiane już podczas samego farbowania czy stylizacji. Mostki siarczkowe kosmyków podlegają procesom regeneracyjnym, które je wzmacniają i odżywiają. Dodatkowym efektem jest nawilżenie i nabłyszczenie włosów oraz zmiękczenie ich struktury. Kosmetyki przeznaczone do stylizacji i koloryzacji zazwyczaj mocno przesuszają kosmyki. Przed każdym zabiegiem należy je więc odpowiednio zabezpieczyć.

Na rynku kosmetyków fryzjerskich można znaleźć także wiele innych preparatów, które swoim działaniem przypominają produkt Nanoplex. Każdy z nich jest wart uwagi, ponieważ potrafi skutecznie ochronić włosy.