Różne kolory Bourjois Rouge Edition Velvet


Kosmetyki / poniedziałek, 2 września, 2019

Od dawna na rynku obecne są doskonałej jakości matowe pomadki Bourjois, które zachwycają nie tylko swoją niezwykłą trwałością, ale również kolorystyką, która nie blaknie wraz z czasem mijającym od zastosowania ich na swoich ustach.

Trwałość po aplikacji

Opisywane pomadki nakłada się na usta przy pomocy niewielkiej, wygodnej w użyciu szczoteczki, która doskonale rozprowadza kosmetyk po wargach. Aksamitna konsystencja kosmetyku sprawia, że aplikacja jest niezwykle przyjemna. Po chwili pomadka jest już sucha i nie zmaże jej nawet posiłek lub kawa. Według kobiet stosujących ten rodzaj pomadki matującej powtórzenie aplikacji zwykle następuje po około 6-8 godzinach od nałożenia.

Różne kolory Bourjois Rouge Edition Velvet

Producent oferuje swoim klientko dosyć dużą bazę kolorystyczną tych rewelacyjnych pomadek. Dostępne ą stonowane, bliskie naturalnym odcieniom ust róże, albo intensywne i niezwykle elektryzujące czerwienie i fiolety. Popularna fuksja sprzedała się do tej pory w rekordowej ilości, przez co nadal moda na takie usta trwa, nie wywołując nigdzie kontrowersji.

 

Dzięki tak dużej gamie kolorystycznej każda kobieta będzie w stanie dopasować odcień do koloru swojej cery i do oczu. Warto jest zakupić kilka tego rodzaju pomadek, aby w każdej chwili móc zmienić swój wizerunek. Nie tyle, że trzeba, a można to robić co kilka nawet godzin! Bez względu na wybrane odcienie pomadki w takim samym stopniu będą się trzymały ust. Nie zmażą się ani nie wyblakną przez naprawdę długi czas, a taki efekt jest warty każdej ceny.

Różne kolory Bourjois Rouge Edition Velvet można nabyć w internetowym sklepie Cocolita.