Bielenda Professional


Kosmetyki / środa, 4 września, 2019

Seria Bielenda Professional została stworzona z myślą o profesjonalnej pielęgnacji włosów w zaciszu domowym. Bogata formuła kosmetyków, a zarazem lekkość ich konsystencji sprawiają, że używanie ich jest niezwykle proste, a uzyskane efekty są widoczne już po pierwszym zastosowaniu.

Osłabione włosy

Poddawane codziennym zabiegom stylizującym włosy bardzo tracą na swoim wyglądzie poprzez matowienie, wypadanie lub łamanie. Czym szybciej jednak zapewni się im odpowiednią pielęgnację, tym szybciej wrócą one do zadowalającego stanu. Oczywiście bardzo ważna jest suplementacja odpowiednich witamin, ale nie jest ona jedynym sposobem na to, aby osiągnąć cel posiadania pięknych, zdrowych włosów.

Bielenda Professional

Bielenda stworzyła bogatą w składzie linię dla włosów, która z powodzeniem mogłaby być stosowana w salonach fryzjerskich. Innowacyjna formuła kosmetyków z linii profesjonalnej nie posiada w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji a jedynie takie, które mogą się przyczynić do poprawy kondycji włosów. Przykładem może być odżywka myjąca, która dzięki swojej formule już na etapie mycia włosów odżywia skórę głowy oraz włosy na pełnej ich długości.

 

Każde z zastosowanych kosmetyków z linii profesjonalnej do włosów jest dokładnie sprawdzone pod względem dermatologicznym, dlatego nie trzeba się martwić o podrażnienia nawet w przypadku skóry wrażliwej. Po systematycznemu stosowaniu Bielenda Professional włosy powinny odzyskać swój blask i ponownie stać się przepiękną ozdobą kobiety.

Kosmetyki Bielenda Professional dostępne pod adresem: https://www.cocolita.pl/bielenda-professional