Perfekcyjna cera krok po kroku


Kosmetyki / poniedziałek, 7 października, 2019

Perfekcyjny makijaż to ważny element codziennego wizerunku współczesnych kobiet. Jak go wykonać? Wystarczy poznać kilka prostych zasad oraz nabyć naprawdę świetnej jakości kosmetyki, takie jak na przykład fluid Max Factor Facefinity.

Dobrej jakości fluid

Fluid do twarzy to jeden z podstawowych kosmetyków każdej kobiety. Lepiej zatem nie oszczędzać i wybrać taki kosmetyk w drogerii, który ma naprawdę świetne opinie zarówno wśród użytkowniczek, jak też profesjonalnych makijażystek. Taką renomą z pewnością cieszy się Max Factor Facefinity, który z powodzeniem można polecić dla każdej kobiety. To lekki fluid gwarantujący bardzo dobre krycie, który jest trwały i długo trzyma się na twarzy.

 

Dobry puder sypki do wykończenia makijażu

Makijaż musi być odpowiednio wykończony przy pomocy pudru sypkiego. Warto o tym pamiętać i kupić sobie dobry puder na przykład Max Factor lub innej marki z drogerii. Puder sypki najlepiej nakładać za pomocą dużego okrągłego pędzla. Sprawi on, że twarz zyska matowy wygląd, ale wykończenie będzie przyjemnie satynowe. Jednym słowem twarz nie będzie wyglądała tępo.

 

Odpowiednio przygotowana skóra pod makijaż

Ostatni sekret udanego makijażu to odpowiedni sposób przygotowania skóry do jego nałożenia. Skórę trzeba oczyścić i przywrócić jej odpowiednie pH dzięki tonikowi, a następnie odżywić i nawilżyć przy pomocy kremu. Tylko tak przygotowana cera będzie naprawdę dobrze współpracować z kosmetykami do makijażu, dzięki czemu make up będzie prezentował się rewelacyjnie.

 

Max Factor Facefinity można kupić klikając tutaj.