Wskazania do karboksyterapii Kraków


Zabiegi pielęgnacyjne / sobota, 14 marca, 2020

Regularnie wykonywana karboksyterapia Kraków daje spektakularne efekty, które bardzo często zauważane są przez pacjentów już po pierwszym zabiegu. Z karboksyterapii korzystają przede wszystkim ci, którzy nie mogą sobie poradzić z nadmiarem odkładającej się tkanki tłuszczowej.

Dla kogo karboksyterapia Kraków?

karboksyterapia kraków

Z zabiegów karboksyterapii powinni korzystać wszyscy, którzy chcą zminimalizować rozstępy. Dostępne dane wskazują, że seria zabiegów karboksyterapii pozwala na zredukowanie od 60 do 80% rozstępów. Co więcej, karboksyterapia usuwa zmarszczki, a także przywraca jędrność skóry całego ciała. Z jej pomocą można też zredukować podwójny podbródek, a nawet wzmocnić i zregenerować cebulki włosów. Warto też wspomnieć, że karboksyterapia uznawana jest za jedną z najskuteczniejszych metod leczenia cellulitu, a także z jej pomocą można zminimalizować cienie i worki w okolicach oczu.

Karboksyterapia na twarz

Zabiegi karboksyterapii stosowane na twarz objawiają się większym przepływem krwi, tlenu, a także składników odżywczych, przez co też poprawione jest mikrokrążenie w skórze. Zabieg ten można wykonywać także w okolicach oczu, ponieważ doskonale redukuje cienie pod oczami i opuchnięcia. Karboksyterapia wykazuje działanie silnie ujędrniające, ponieważ odpowiedzią skóry na wprowadzany dwutlenku węgla jest reakcja zapalna, co też w konsekwencji prowadzi do wzmożonej produkcji kolagenu. Warto przekonać się na własnej skórze, jak rewelacyjnie działa karboksyterapia. Koniecznie sprawdź https://www.estetica.pl/oferta/mezoterapia-i-karboksyterapia/.