Jak odżywić swoje włosy na wiosnę


Kosmetyki / piątek, 6 marca, 2020

Po zimie włosy wielu kobiet niestety nie są w najlepszej formie. Najczęściej bardzo źle wpływają na nie zarówno gorące jak i suche powietrze z kaloryferów, ujemne temperatury na zewnątrz oraz czapki i swetry, szczególnie te wykonane z syntetycznych tkanin. Wczesna wiosna to doskonały moment na to, aby zająć się swoimi włosami i zacząć je prawidłowo pielęgnować.

Olaplex 3


Niestety zwykłe kosmetyki z drogerii najczęściej zupełnie nie dają sobie rady z naprawdę bardzo zniszczonymi włosami. W tym przypadku potrzebne są specyfiki z dużo bardziej skoncentrowanymi składnikami odżywczymi, a właśnie taki jest system olaplex. W skład tego doskonałego zestawy kosmetyków wchodzą różnego rodzaju maski do stosowania zarówno w gabinetach profesjonalnych, jak też w zaciszu swojego domu. Najlepsze rezultaty można uzyskać wtedy, gdy do pielęgnacji włosów podejdzie się kompleksowo. Jednym słowem warto zarówno korzystać z profesjonalnych zabiegów u fryzjera, ale też kupić sobie w gabinecie fryzjerskim doskonałą odżywkę olaplex 3
https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/Olaplex-No.-3-Hair-Perfector-100ml/199 .

Wzmocnienie włosów od środka


Nie od dzisiaj wiadomo o tym, że na stan włosów oraz skóry ogromne znaczenie ma również sposób odżywiania się, czyli ogólnie dieta. Na wiosnę warto między innymi wprowadzić więcej preparatów z wyciągami z pokrzywy, a także przyjmować chrom, pić herbatki ze skrzypu i ogólnie dobrze odżywiać się i przyjmować sporo witamin oraz mikro i makroelementów.