Jakie zalety mają farby do włosów Garnier Olia?


Kosmetyki / piątek, 26 czerwca, 2020

Kobiety, które podejmują decyzję o farbowaniu swoich włosów powinny bardzo poważnie zastanowić się nad rodzajem koloryzacji. Na półkach sklepowych dostępne są nie tylko specjalne szampony koloryzujące, ale również farby trwałe lub półtrwałe. Warto poważnie zastanowić się również nad tym, czy postawić na farby, które w swoim składzie zawierają amoniak.

Moda na farby bez amoniaku

Farby Garnier Olia (dostępne tu:https://www.cocolita.pl/garnier-olia) nie zawierają amoniaku, dlatego też wśród kobiet cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Amoniak to bardzo popularna w kosmetyce substancja chemiczna, która od wielu lat wykorzystywana jest w tradycyjnych farbach do włosów. W dużej mierze to właśnie amoniak umożliwia wnikanie pigmentu do poszczególnych włókien włosów. Niestety amoniak posiada bardzo nieprzyjemny zapach i może podrażniać skórę głowy. Oryginalne farby do włosów Garnier Olia bez amoniaku oparte są na nowoczesnej technologii olejowej.

Dlaczego warto?

Specjalne olejki mogą pochwalić się doskonałymi właściwościami kolorystycznymi i co najważniejsze dodatkowo pielęgnują cebulki. Włosy po farbowaniu są bardzo miękkie, błyszczące i odpowiednio odżywione. Garnier Olia kolory są bardzo żywe i naturalnie się prezentują, dzięki czemu można przywrócić do życia każdą stylizację. Farby bez amoniaku są delikatniejsze dla włosów, dlatego też ich stosowanie jest o wiele bezpieczniejsze. Jest to idealny wybór dla kobiet, które z różnych przyczyn nie mogą pochwalić się mocnymi włosami.