Jak można zastosować metodę hybrydową?


Lakiery / poniedziałek, 3 sierpnia, 2020

Do popularnych metod nakładania lakieru na paznokcie zalicza się metoda hybrydowa. Coraz większy dostęp do różnych typów lakierów do wykorzystania podczas realizowania paznokci hybrydowych sprawia, że można bez problemu skorzystać z niej również w warunkach domowych. Obecnie dostępne są nawet hybrydy, które mogą być zastosowane bez konieczności posiadania lamp UV.

Jakie akcesoria są niezbędne?

Gdy chce się wykonać malowanie paznokci metodą hybrydową w warunkach domowych, konieczne jest posiadanie odpowiednich akcesoriów. Do niezbędnych można zaliczyć:
– kolory do lakieru do hybrydy,
– lampy UV,
– bazy UV,
– cleanery,
– waciki bezpyłowe,
– bloki polerskie,
– pilniki.

Zestaw do hybryd można skompletować samodzielnie. Wówczas można dopasować kolory do indywidualnych potrzeb. Natomiast w gotowych zestawach można korzystać z podstawowych kolorów lakierów do hybrydy.

Jakie lakiery do hybrydy można wykorzystać?

Jeśli chce się wygodniej korzystać z lakierów hybrydowych warto jest zdecydować się na wersje trzy w jednym czy pięć w jednym. Lakiery pięć w jednym zawierają w ramach jednego produktu bazę, lakier, top coat, a także możliwość nadbudowy, przedłużenia paznokci. Innym rozwiązaniem są wersje termiczne, które pozwalają zapewnić uzyskanie zmian koloru paznokci pod wpływem temperatury. Gdy nie posiada się lampy UV i nie planuje się jej zakupu, można decydować się na produkty z rynku hybrydowych lakierów w postaci lakierów bez lamp.

Jeżeli interesują Cię lakiery hybrydowe to koniecznie zajrzyj na Provocater.pl.