Róż Bourjois – jaki kolor wybrać, by pasował do pory roku?


Kosmetyki / poniedziałek, 7 września, 2020

Róż to ważny kosmetyk w kosmetyczce wielu kobiet. Może on całkowicie zmienić buzię, nadając jej odrobiny koloru. Róż do policzków Bourjois to produkt bardzo popularny wśród pań. Nie każda ma tylko jeden róż w swojej kolekcji, niektóre chcą dobierać kolory pasujące do sezonu! Jaki kolor wybrać, by podkreślił naszą urodę wiosną, latem, jesienią i zimą?

Bourjois róż na wiosnę

Wiosną wszystko rozkwita. Po długiej, zimnej zimie i krótkich, mroźnych dniach nastał moment odrodzenia. Na drzewach pojawiają się liście, możemy schować wreszcie te ciężkie, puchowe kurtki i wyciągnąć delikatne, pastelowe sukienki. Podobnie jest z makijażem – rządzi świeżość i delikatność. Wiosenne kolory różu Bourjois to delikatne róże – np. 42 czy 48.

Lato i róż Bourjois

W lato zwykle dobrze się bawimy, wyjeżdżamy na długo wyczekiwany urlop, spędzamy czas na słońcu. O ile w dzień łatwo jest w ogóle zapomnieć o makijażu, o tyle wieczorem, gdy idziemy na kieliszek wina z ukochanym, warto lekko podkreślić swoją urodę. Lato to kolory koralowe. Ten trend dotyczy zarówno ubrań, jak i kosmetyków. Róż do policzków Bourjois również możemy dostać w tym kolorze np. odcienie 32 i 41.

Jesień a róż

Jesienią za oknami jest kolorowo, liście zmieniają kolory, a z szaf wyciągamy kurtki – na razie te lżejsze. Kolory w makijażu są raczej neutralne, ziemiste, podobne do tych w lesie. Róż wcale nie musi być… różowy! Może też być delikatny, wpadać w brąz – np. Bourjois róż w kolorach 03, 85, 92.

Zimowy róż Bourjois

Zima kojarzy się ze świętami, lepieniem bałwana i gorącą czekoladą. Termometr może pokazuje mało stopni Celsjusza, ale to radosny czas spędzony z rodziną. Policzki same nam się rumienią, ale to ze względu na temperaturę za oknem i wchodzenie z mroźnego podwórka do cieplejszego domu. Podkreśli to róż w kolorze mocnego, intensywnego różu np. kolory 15, 33 czy 95 od Bourjois.