Superfoods na naszych włosach – authentic beauty concept


Kosmetyki / piątek, 11 września, 2020

Soczyste mango, syrop klonowy, cynamon, daktyle – to niezwykłe produkty, które ratują nasze zdrowie. Superfoods to także wiele innych niezwykłych roślin jak jarmuż, żurawina czy orzechy. Posiadają udokumentowane pozytywne działanie na cały nasz organizm. A gdybyśmy te niezwykłe produkty wykorzystali w kosmetykach do włosów?

Authentic beauty concept

Profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów sięgają po to, co najlepsze w naturze. Dlatego ta nowa linia preparatów wykorzystuje moc naturalnych, wegańskich składników. Te niezwykłe ekstrakty i aktywne substancje zapewniają zupełnie inną jakość pielęgnacji i stylizacji. Dzięki nim włosy w naturalny sposób odzyskują swoje prawdziwe piękno. Te profesjonalne kosmetyki nie zawierają silikonów, siarczanów, czyli tzw. SLS i SLES, olejów mineralnych, parabenów, sztucznych barwników i substancji zapachowych. Bazują na ekstraktach uzyskiwanych z wyjątkowych roślin.

Jak pozyskać z rośliny to, co najlepsze?

Authentic beauty concept wykorzystuje do tego celu specjalnie opracowaną technologię „eco-sound”. Pozwala ona na pozyskanie z rośliny wszystkich cennych i aktywnych substancji bez naruszenia ich niezwykłych właściwości. To trochę tak, jakby nałożyć te rośliny i produkty bezpośrednio na nasze włosy. W ten sposób uzyskuje się kosmetyki, które zawierają w sobie te cenne ekstrakty. Aż 28 z 31 receptur to już całkowicie kosmetyki wegańskie, a firma pracuje nadal nad tym, aby pozostałe również takie się stały. Te profesjonalne kosmetyki dostępne są w salonach fryzjerskich. https://sklep.bellita.waw.pl/authentic-beauty-concept