Kompletny zestaw do hybryd Neonail


Akcesoria / środa, 3 marca, 2021

Idealna i trwała hybryda bez wychodzenia z domu? Nic prostszego! Zestaw Neonail zawiera wszystkie akcesoria niezbędne do tego, aby wykonać perfekcyjny manicure hybrydowy w domowych warunkach. Z pomocą profesjonalnej lampy do utwardzania oraz kompletu lakierów – Hard Base, Hard Top i lakieru kolorowego – każda kobieta może w łatwy sposób pomalować paznokcie i cieszyć się ich wielodniową trwałością.

Manicure hybrydowy stanowi coraz popularniejszą alternatywę dla tradycyjnego manicuru. Ma nad nim znaczną przewagę pod względem wytrzymałości oraz trwałości. Manicure hybrydowy utrzymuje się nawet do trzech tygodni, zapewniając paznokciom piękny wygląd. Mało tego, lakier charakteryzuje się doskonałą wytrzymałością i odpornością na zarysowania czy odpryski. Wykonywanie domowych obowiązków, sprzątanie czy przygotowywanie posiłków nie jest już żadną przeszkodą! Manicure hybrydowy z łatwością można wykonać we własnym domu. W tym pomoże specjalny zestaw do hybryd Neonail z niezbędnymi akcesoriami i kolorowymi lakierami do wyboru. To trafiony wybór dla każdej modnej, nowoczesnej kobiety! 

Renomowana marka Neonail należy do wiodących producentów lakierów hybrydowych, a jej produkty cieszą się uznaniem wśród tysięcy kobiet w Polsce, jak również za granicą. Najwyższej jakości lakiery marki Neonail są doceniane również przez profesjonalne manicurzystki. Bogata paleta kolorystyczna dopasuje się do oczekiwań każdej kobiety i dostarczy mnóstwo inspirujących pomysłów na modny i stylowy manicure.