Rozjaśniacze do włosów- co warto kupić?


Kosmetyki / czwartek, 4 marca, 2021

W życiu każdej kobiety przychodzi moment, w którym chce zmienić fryzurę bądź kolor włosów. Jednak często koloryzacja u fryzjera bywa droga. Rozjaśniacze do włosów funkcjonujące na rynku oferują możliwość samodzielnego i prostego zabiegu koloryzującego w domu. Dzięki ogromnej gamie farb, barwników oraz kremów każdy znajdzie produkt odpowiedni dla siebie. Koloryzacja ta może przydać się nie tylko, gdy chcemy uzyskać wymarzony blond, ale również do utlenienia ciemnych włosów.

Jaki rozjaśniacz do włosów warto wybrać?

Marka L’Oréal TO światowy koncern kosmetyczny z siedzibą w Clichy we Francji. Marka oferuje gamę produktów do koloryzacji włosów. Najlepszymi rozjaśniaczami do włosów tej marki są L’Oréal Paris Colorista Remover oraz L’Oréal Professionnel Blond Studio Platinium. Colorista Remover to najlepszy rozjaśniacz do stosowania w domu. Pomaga ujednolicić kolor, nawet, gdy włosy były poddawane wcześniejszym koloryzacjom, nie jest jednak przeznaczony dla włosów pokrytych trwałą farbą. Kolejną propozycją jest Professionnel Blond Studio Platinium, który nie zawiera amoniaku szkodliwego dla kondycji włosów. To profesjonalny krem rozjaśniający zapewniający naturalny kolor i blask. Doskonale pokrywa siwe włosy.

Drugim wiodącym producentem jest Schwarzkopf, niemiecki koncern zajmujący się produkcją produktów przeznaczonych do pielęgnacji i koloryzacji włosów. Schwarzkopf Blondme to profesjonalny rozjaśniacz w proszku. Efektywnie utlenia bez powodowania podrażnień na skórze. Nadaje efekt błyszczącego blondu bez żółtych tonów. Następnym produktem wartym uwagi jest Schwarzkopf IGORA Vario Blond. To rozjaśniacz nadający się nawet do ciemnych włosów. Nie niszczy końcówek, co jest bardzo ważnym aspektem przy koloryzacji włosów.

Warto zwrócić uwagę również na rozjaśniacz do włosów marki Wella. Wella Profesionel Blondor to produkt do rozjaśniania w proszku. Zawiera najwyższej jakości składniki poprawiające kondycję włosów.