Silcare Flexy – skuteczny sposób na perfekcyjny manicure


Kosmetyki / czwartek, 9 września, 2021

Perfekcyjnie wykonany manicure to najlepsza wizytówka każdej kobiety. Zadbane i piękne dłonie będą doskonałym uzupełnienie wizerunku, stanowiąc efektowne dopełnienie całej stylizacji.

Skuteczne sposoby przedłużania paznokci

Przedłużanie paznokci to idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet marzących o mocnym i długo utrzymującym się manicure. Na rynku dostępnych jest wiele sposobów na przedłużanie paznokci, a jednym z nich jest na przykład wykonanie manicure żelowego. Na manicure tego typu najczęściej decydują się kobiety, którym zależy na szybkim i trwałym efekcie oraz naturalnym wykończeniu.

Kolejna z popularnych metod przedłużania paznokci to manicure hybrydowy, którego ogromnym plusem jest wysoka trwałość – ten typ manicure sprawdzi się szczególnie u osób, które nie mają zbyt dużo wolnego czasu na częste wizyty u kosmetyczki. Wykonanie manicure hybrydowego wymaga zastosowania odpowiednich lakierów, a także lampy UV, przy pomocy której utrwala się nałożoną emalię.

Lakier hybrydowy – jak wybrać najlepszy?

Przy wyborze lakierów hybrydowych warto zwrócić uwagę na jakość i trwałość danego produktu. Lakiery od sprawdzonych producentów gwarantują dłużej utrzymujące się, niewymagające poprawek efekty.
Dodatkowo niezwykle ważnym kryterium wyboru hybrydy jest także poziom nasycenia koloru.

Ciekawą i niezwykle popularną propozycją są na przykład lakiery Silcare Flexy – szeroki wybór kolorów i wysoka jakość tych produktów zapewnia trwały i przyciągający uwagę efekt. Silcare Flexy to elastyczna formuła, intensywna pigmentacja i niezwykła łatwość stosowania, dzięki której możliwym stanie się uzyskanie oryginalnego i niezwykle trwałego efektu.