Czym wyróżnia się marka Skin79?


Kosmetyki / wtorek, 15 marca, 2022

Koreańskie kosmetyki Skin79 to idealne połączenie dobroczynnych składników naturalnych oraz najnowszych osiągnięć kosmetologii. Dzięki temu dostępne w ofercie produkty idealnie odpowiadają na zróżnicowane potrzeby skóry, intensywnie ją pielęgnując lub niwelując konkretne jej problemy. Starannie opracowany skład, delikatne, ale skuteczne składniki aktywne, jak i szeroka gama produktów kosmetycznych to znaki rozpoznawcze marki.

Skin79 – doskonała jakość i skuteczna pielęgnacja

Skin79

Marka Skin79 jest pionierem w świecie kosmetycznym, ponieważ jako pierwsza wprowadziła na rynek ochronne kremy BB. Początkowo krem BB dedykowany był wyłącznie osobom po laseroterapii lub zabiegach z użyciem chemicznego peelingu. Wkrótce jego działanie zostało znacznie rozszerzone, stając się produktem powszechnie dostępnym i pożądanym w codziennej pielęgnacji. Obecnie krem BB cieszy się ogromną popularnością, ponieważ skutecznie odżywia skórę, ale jest także stosowany jako baza pod makijaż, a nawet lekki podkład.

Pielęgnacja dopasowana do potrzeb cery

Współczesna oferta asortymentowa marki Skin79 (https://bellita.pl/skin79) jest naprawdę bogata. Dostępne są produkty rozjaśniające, nawilżające, wygładzające czy mocniej kryjące. Krem Skin79 Orange to wyspecjalizowany produkt, który doceniany jest za sprawą wysokiej ochrony przed promieniami UV, jak i odżywczego składu. Krem zawiera głęboko regulujący pracę skóry kompleks, dlatego świetnie sprawdza się na lato. Aby uzyskać wyrównanie kolorytu cery, wystarczy nałożyć krem punktowo na twarzy, a następnie delikatnie wklepać go w skórę. Oprócz bogatej oferty kremów BB w asortymencie znajdują się także specjalistyczne kremy pielęgnujące o działaniu regeneracyjnym czy nawilżającym. Ponadto bogata oferta maseczek do twarzy, oczyszczających pianek, złuszczających peelingów czy serum do twarzy.