Czym jest vaginal piercing?


Zabiegi urodowe / poniedziałek, 15 sierpnia, 2022

Czym jest vaginal piercing? Z tym pytaniem boryka się wbrew pozorom dosyć spora liczba osób, które chcą wprowadzić w swoje ciało nieco modyfikacji. Nie ma w tym nic dziwnego- nie każdy przecież musi znać się na wszystkim, a co za tym idzie również na piercingu. Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym potrzebom oraz sprawdzić, czym tak naprawdę jest vagina piercing, oraz czym się on charakteryzuje.


Czym jest female genital piercing?


female genital piercing, znany także jako pussy piercing, to tak naprawdę nic innego, jak piercing okolic intymnych. Najczęściej polega on na przekuciu warg sromowych u kobiety. Wielu z was zapewne w tym momencie zastanawia się, dlaczego się go dokonuje. Otóż odpowiedzią są tutaj między innymi doznania seksualne- kolczyk znajdujący się w okolicach intymnych potrafi w znaczący sposób je spotęgować. Właśnie z tego powodu wiele kobiet decyduje się na vaginal piercing.

Z czym tak naprawdę wiąże się female genital piercing?


Decydując się na tego typu piercing, warto mieć na uwadze kilka rzeczy, a mianowicie:

-zachowanie odpowiedniego poziomu higieny- piercing okolic intymnych wymaga szczególnej pielęgnacji, zwłaszcza w pierwszych dniach po zabiegu,

-unikajmy kolczyków zwierających ostre krawędzie, gdyż mogą się one między innymi zaczepiać o elementy naszego ubrania,

Pamiętajmy również, aby kolczyk był wykonany z materiału, który nie wywołuje alergii, jak na przykład stal chirurgiczna, czy też różnego rodzaju metale szlachetne takie jak, chociażby srebro.