Jaki rodzaj pilnika do paznokci wybrać?


Akcesoria / wtorek, 22 listopada, 2022

Pilniki do paznokci są stosowane zarówno przez kosmetyczki, jak i przez osoby prywatne. Służą głównie do wyrównywania i skracania płytki paznokcia. Oferta na rynku jest szeroka, dlatego każdy może liczyć na wysoką jakość i niezawodność pilników. Jaki rodzaj pilnika jest najlepszy dla kosmetyczki? O czym pamiętać podczas wyboru? Co oferują producenci?

Jaki rodzaj pilnika do paznokci spełni nasze oczekiwania?

W internetowym sklepie znajdziemy wiele propozycji pilników do paznokci. Pierwszą opcją jest model metalowy, który trzeba prawidłowo użytkować. Najważniejsze cechy pilnika tego typu to elastyczność, trwałość i odporność na uszkodzenia. Plusem jest to, że pilnik wymyjemy i zdezynfekujemy – to popularna opcja w salonach kosmetycznych. Kolejnym wyborem są szklane pilniki do paznokci, które można łatwo utrzymać w czystości. Nie ma mowy o rozdwajaniu się płytki, gdyż pilniczki są idealne nawet do delikatnych paznokci. Posłużą nam z powodzeniem do obróbki paznokci naturalnych, żelowych, akrylowych i tipsów. 

pilniki do paznokci

Co jeszcze znajdziemy w sklepie online?

Pilniczki do paznokci występują w wielu wersjach. Klientki doceniają jednorazowe modele papierowe, które kosztują niewiele. Nadają się do polerowania płytki paznokcia i szybkiego skracania. Jeśli zależy nam na nowoczesnych rozwiązaniach, z pewnością zainteresuje nas tzw. frezarka do paznokci. Jest to elektryczny pilnik, który pozwala także usuwać skórki. Jest stosowany przez profesjonalistki do zabiegów na płytce naturalnej, pokrytej żelem lub akrylem. Może posłużyć również do zdjęcia hybryd. Producenci zapewniają pilniki do paznokci ceramiczne, krzemowe, szafirowe, piankowe i teflonowe. Niezwykle komfortowe są bloki ścierne czterostronne, gdzie każdy pasek ma różną ziarnistość. 

Jak widać, oferta w sklepie online jest niezwykle szeroka. Pilniczki do paznokci muszą mieć odpowiednią ziarnistość i wytrzymałość. Każda kosmetyczka doskonale wie, jak ważna jest wysoka jakość narzędzi do manicure i pedicure. Z tego względu poszukujemy najnowszych technologii.