Co marka Montibello może zaoferować salonowi fryzjerskiemu?


Kosmetyki / niedziela, 15 stycznia, 2023

Zakładając salon fryzjerski, każdy właściciel jest świadomy dużej konkurencji na rynku. Żeby można zaistnieć i utrzymać się tam, potrzeba do tego stałych klientów. Podstawową decyzją, którą trzeba podjąć, to wybór kosmetyków, szamponów, odżywek, farb do włosów. Marka powinna być profesjonalna, z dużą ilością bezpiecznych dla włosów i skóry głowy wyrobów kosmetycznych dostosowanych do wymagań klientów. Taką marką może być istniejąca na rynku już długi czas Montibello.

Dlaczego warto zaufać marce Montibello?

Kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy to podstawowe narzędzie pracy każdego fryzjera. To najczęściej od umycia głowy zaczyna się dalsza praca takiej osoby. Szampony i odżywki Montibello to duża grupa produktów, podzielone są one na różne kategorie, można zauważyć tam kosmetyki:

  • micelarne,
  • oczyszczające,
  • nawilżające,
  • chroniące kolor włosów,
  • odżywcze.

W salonie opłaca się mieć każdy z tych produktów, łatwiej później dopasować kosmetyk do potrzeb danego klienta.

Czy marka Montibello to tylko szampony i odżywki?

W profesjonalnie urządzonym nowoczesnym salonie swoje stałe miejsce znajdą nie tylko dobrze dobrane szampony i odżywki, potrzebne są tam także kosmetyki do stylizacji włosów i do ich koloryzacji. Montibello może zaproponować między innymi: pianki, żele, serum, lekkie kremy, płyny do wygładzania, spray, lakiery, ochronne balsamy. Zachętą do podjęcia współpracy z marką Montibello może być także duży wybór kosmetyków koloryzujących. Oprócz ogromnej gamy kolorów farb, fryzjerzy zwracają uwagę także na inne produkty z tej kategorii, na przykład na: szampony tonujące, zmywacze, kremy aktywujące i rozjaśniające, aktywatory w kremie. Odpowiedni dostęp do tych kosmetyków pozwala lepiej zaplanować codzienną pracę fryzjera.