Czym wyróżnia się marka Invisibobble?


Akcesoria / środa, 18 stycznia, 2023

Marka Invisibobble stała się popularna między innymi dzięki blogerkom zajmującym się pielęgnacją włosów. Marka zasłynęła z nietypowo wyglądających gumek do włosów. Jakie produkty można znaleźć w ofercie?

Gumki do włosów od Invisibobble

Gumki do włosów od Invisibobble

Najpopularniejszym produktem od Invisibobble są niewątpliwie gumki do włosów. Maja one kształt sprężyny, przypominają kabel od słuchawki telefonu stacjonarnego. Dzięki innowacyjnemu projektowi, ozdoby te świetnie utrzymują fryzurę w jednym miejscu. Nadają się one do każdego typu włosów – zarówno gładkich i śliskich, jak i tych ciężkich czy kręconych. Gumki te są delikatne dla włosów, nie niszczą ich ani nie łamią, nie powodują też plątania czy odgniatania, dlatego mogą być z powodzeniem używane na noc. Gumki nie ściskają włosów i nie powodują bólu skóry głowy – można je nosić przez cały dzień bez dyskomfortu.

Oryginalne akcesoria do włosów

Marka, poza klasycznymi gumkami do włosów, oferuje także sprunchie – połączenie miękkiego materiału na zewnątrz, z gumką invisibobble wewnątrz. Ozdoba taka świetnie trzyma włosy, jednocześnie nadając fryzurze uroku. Bunstar to ozdoba o nietypowym kształcie – służy ona do podtrzymywania koka, jednocześnie pozostając niewidoczną. Multiband to połączenie gumki do włosów z opaską. Dolna część służy do związywania włosów – na przykład w kitkę – a górna pełni rolę opaski, utrzymując krótsze pasma w jednym miejscu. Marka ma w swojej ofercie również produkty dla dzieci, ozdobne wsuwki do włosów, gumki ze wstążką oraz opaskę do włosów, którą można dopasować do kształtu głowy, tak aby nie gniotła włosów i nie uciskała głowy, zapobiegając bólowi.

Produkty marki Invisibobble są zaprojektowane z myślą o każdym typie włosów. Świetnie sprawdzą się na co dzień, a także podczas wyjątkowych okazji, nadając fryzurze oryginalnego wyglądu.