Olivia Garden – do każdego typu włosów!


Akcesoria / środa, 1 marca, 2023

Delikatne, cienkie, grube, gęste, farbowane i naturalne – każdy rodzaj włosów wymaga innej, odpowiednio dobranej pielęgnacji. Podstawą każdej z nich są dobrze dopasowane kosmetyki – szampony, olejki, pianki czy odżywki, ale nie tylko. Każda kobieta, która chce zadbać należycie o swoje włosy powinna wziąć pod uwagę zakup najlepszej jakości szczotek oraz grzebieni. Tego typu produkty oferuje Olivia Garden.

Marka godna zaufania

Olivia Garden to ponad 50 lat doświadczenia na rynku. Dogłębna znajomość specyfiki branży fryzjerskiej pozwala na profesjonalne i rzetelne podejście do oczekiwań każdego z nas. Produkty dedykowane są zarówno klientom indywidualnym, jak i fryzjerom. To, co wiedzie prym w sprzedaży producenta to najwyższej jakości szczotki do włosów, których cena zaczyna się już od 30 zł. Odpowiednia konstrukcja oraz dobrze dobrany materiał włosia sprawia, że rozczesywanie włosów przestaje być problemem nawet w przypadku najgrubszych pasm. Szczotki stworzone są z myślą o kobietach, aby umilić im rutynę dbania o kondycję włosów.

Szczotka to włosów dla każdego!

Szczotki do włosów Olivia Garden, która dostępna jest online na Bellita.pl, to coś, co pokocha każda kobieta. Jeżeli jesteś posiadaczką średniej grubości włosów, wymagających delikatnego rozczesywania, doskonałym wyborem będą produkty z włosiem dzika. Szybko i idealnie rozczesują one pasma, bez łamania, wyrywania oraz puszenia. Prawdziwe włosie dzika delikatnie wygładza oraz rozdziela pasma, domykając ich łuski. Dla posiadaczek bardziej delikatnych, dużo bardziej wrażliwych włosów polecamy szczotki z włosia z kolekcji Supreme Boar Silver. Szczotki posiadają jonizację włókien, co sprawia, że nie elektryzują włosów. 

W kolekcji dostępne są również produkty stworzone z syntetycznych materiałów. Wybór ten doskonale sprawdzi się w przypadku kobiet o włosach grubych.