Zestaw Lovely K Lips


Kosmetyki / piątek, Luty 23rd, 2018

Pomadka lovely k lips bardzo szybko stała się bardzo popularna. W pierwszej chwili kojarzona była głównie z pomadkami Kylie Jenner. Wiele osób zarzuciło marce Lovely, że podkrada nie swój pomysł i tworzy tańszy zamiennik. Czy jednak jest w tym coś złego? Nie każdego stać na oryginalną pomadkę znanej celebrytki, a dzięki firmie Lovely, ma idealną okazję do przetestowania podobnego produktu.

Czym charakteryzuje się pomadka Lovely K Lips?

lovely k lipsPrzede wszystkim K Lips stanowi cały zestaw, w którym znaleźć można matową pomadkę oraz pasującą do niej kolorystycznie, kredkę. Własnie przez to podobieństwo, twórcom K Lips, zarzucono wzorowanie się na słynnej celebrytce i modelce. Pomadkę oraz kredkę kupić można w pięciu wersjach kolorystycznych, dzięki czemu łatwiej będzie dobrać odpowiedni kolor.

Jedną z najważniejszych zalet zestawu Lovely k lips na Cocolita.pl, z całą pewnością jest bardzo ładne dopasowanie odcienia pomadki do odcienia kredki. Dzięki temu bez problemowo można łączyć je razem, bez obawy, że któryś z produktów będzie się odcinać.

Pomadka posiada też bardzo fajną formułę, która gładko rozprowadza się po ustach i zapewnia matowe wykończenie w intensywnym kolorze. Dodatkowo podczas ścierania się produktu z ust, dokonuje się to równomiernie, a więc nie ma możliwości zaistnienia sytuacji, w której na ustach pozostaje jedynie konturówka. Produkty nie tworzą smug, plam, ani przebarwień. Są idealne jako kosmetyki codziennego użytku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *