Czym wyróżnia się podkład Estee Lauder


Kosmetyki / poniedziałek, 2 kwietnia, 2018

Odpowiednio dobrany podkład to przyjaciel każdej kobiety. Dlatego tak ważne jest, aby znaleźć swój ideał, który idealnie wygląda na twarzy i jest doskonałym dopełnieniem każdego makijażu. Ważnym jest, aby podkład ten dobrany był, zarówno pod względem odcienia, jak i pod względem konkretnego typu skóry.

Jakim podkładem jest Estee Lauder Double Wear?
Kobiety bardzo szybko pokochały podkłady Estee Lauder Double Wear. Głównie dlatego, że odcienie idealnie stapiają się z kolorem skóry. Ogromnym plusem tego podkładu jest fakt, że nie ciemnieje on na buzi, ani nie wpada w zupełnie inne tony. Dzięki temu każda kobieta jest w stanie znaleźć dla siebie odcień idealny, który stopi się perfekcyjnie z jej naturalnym kolorytem. Dodatkowo podkład ten zostaje na buzi w doskonałym stanie nawet przez piętnaście godzin, czyli praktycznie od rana do samego wieczora. Nie ściera się, nie pozostawia smug, a jego aplikacja jest dziecinnie prosta. Podkład Estee Lauder zapewnia matowe wykończenie, które podkreśli każdy makijaż.
Warto mieć w swojej kosmetyczce kosmetyk, który pięknie podkreśla naturalną kolorystykę skóry, a dodatkowo tuszuje drobne niedoskonałości. Poziom krycia zależny jest już od naszych osobistych preferencji, ponieważ można zmieniać go od średniego do bardzo mocnego, w zależności od ilości nałożonych warstw. Jest to podkład bardzo plastyczny i zdecydowanie polecany przez wizażystki i kosmetologów.