Kosmetyki marki Tony Moly


Kosmetyki / wtorek, 16 października, 2018

Kosmetyki Tony Moly [https://www.cocolita.pl/tony-moly] zyskały ogromną popularność w zaledwie kilka sezonów i w tej chwili chyba nie ma na świecie młodej kobiety, która nie wiedziałaby, czym jest ta marka. Tony Moly to firma wywodząca się z Azji, która zajmuje się produkcją naturalnych, azjatyckich kosmetyków. W ich ofercie znaleźć można naprawdę dużo ciekawych produktów, które zbawiennie wpływają na stan skóry i jej pielęgnacje.

tony molyPo jakie kosmetyki firmy Tony Moly warto sięgnąć i dlaczego?

W pierwszej kolejności, z całą pewnością warto przetestować osławione już maseczki w płachcie. Są one o wiele wygodniejsze, niżeli tradycyjne maski i właśnie w takiej formie płachty, stworzone zostały one przez Azjatów.
Na dużą uwagę zasługuje zwłaszcza linia maseczek I’m real. Znaleźć w niej można dziesięć różnych maseczek, z wyciągiem z poszczególnych warzyw oraz owoców, które działają na różne problemy skórne i w unikatowy sposób o nią dbają. Tak na przykład maseczka z wyciągiem z awokado sprawdzi się idealnie na głębokie odżywienie warstw skóry, a maseczka z dodatkiem aloesu, odpowiednio ją nawilży.
Maseczki stworzone są w taki sposób, aby zapewnić sto procent komfortu, podczas jej noszenia. Najważniejsze jest to, że każda maseczka składa się z trzech warstw, dzięki temu są one odpowiednio nawilżone, a specjalnie wyselekcjonowane składniki, nie wyciekają.
Każdą z maseczek należy trzymać na skórze przez okres około dwudziestu minut i po tym czasie, delikatnie wmasować żel, który pozostał na twarzy. Dzięki temu składniki będą miały szansę dalej wnikać w głąb skóry.