Superefekt w supercenie


Kosmetyki / sobota, 9 marca, 2019

Maybelline superstay to produkt, które doskonale sprawdza się w przypadku wielu rodzajów cer. Świetnie maskuje wszelkie niedoskonałości, a do tego zapewnia doskonałe krycie nawet do 24 godzin.

Superstay bezkonkurencyjny podkład

Według zapewnień producenta, maybelline superstay z drogerii Cocolita to produkt, który przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, tak więc nie powinny się go obawiać osoby ze skóra sucha, ponieważ pomimo dużego krycia nie podkreśla suchości skóry.

Produkt idealny?

Wiele osób, które raz zastosowały podkład superstay już się z nim nie rozstaje. Cera po zastosowaniu produktu wygląda nienagannie, dzięki dobremu kryciu znikają wszelkie niedoskonałości i przebarwienia, a do tego nie tworzy się efekt maski. Co więcej, maybelline superstay chwalony jest za to, że doskonale współgra z wieloma różnymi bazami, pudrami czy korektorami. Sucha skóra może ratować się również nałożeniem kremu przed aplikacją podkładu – takie rozwiązanie też się sprawdza.

Lekki, niewidoczny…

Co jest jego ogromnym plusem, to lekkość jaką produkt tworzy na skórze. Pomimo iż podkład świetnie kryje, tonie jest on wyczuwalny na skórze. Matowienie skóry też nie jest odczuwalne, nie ma żadnego ściągnięcia czy dyskomfortu i to nawet po wielu godzinach. I jak zapewnia producent, produkt faktycznie utrzymuje się na skórze do 24 godzin, bez poprawek w ciągu dnia, co szczególnie ucieszy te osoby, które nie mają czasu na ciągłe poprawki makijażu. Podkład można kupić w bardzo przystępnej cenie, co jest jego dodatkowym plusem.