Suchy szampon – must have w łazience każdej kobiety!


Kosmetyki / czwartek, 14 stycznia, 2021

Suche szampony zwykle kojarzone są z osobami mającymi skrajnie przetłuszczające się włosy. Faktycznie okazują się niezastąpione w sytuacjach, gdy włosy wymagają codziennego mycia, a nie można lub nie chce się tego robić. Czasem też przetłuszczanie się jest na tyle silne, że włosy już po kilku godzinach od mycia wyglądają tak, jakby potrzebowały ponownego zabiegu i wówczas suchy szampon jest jedynym, co pozwala je zachować we względnie dobrej formie. Jednak nie tylko wtedy warto sięgać po taki produkt.

Ekstraobjętość od Farmony

Marka Farmona jest znana z wysokiej jakości kosmetyków, zwłaszcza do włosów, można więc spodziewać się, że jej suchy szampon przypadnie do gustu wielu osobom. Na pewno warto mieć go w swojej łazience, gdyż dzięki naturalnemu składowi nie szkodzi on włosom, a może znacznie poprawić ich wygląd. Oferowany przez Farmona suchy szampon to bowiem sposób nie tylko na przetłuszczające się włosy i skórę głowy, ale też na przyklapnięte włosy. Taki problem znają zwłaszcza panie mające włosy cienkie i delikatne, a także idealnie proste. Po myciu oczywiście można je wymodelować, ale jak przywrócić im objętość następnego dnia, bez mycia lub w ciągu dnia – w przypadku, gdy szybko ją tracą? Proponowany przez Farmona szampon będzie wówczas niezastąpiony. Działa on podobnie jak pudry dodające objętości, one jednak zwykle nieprzyjemnie obklejają włosy, sprawiając, że wydają się, przynajmniej jeśli chodzi o odczucia, brudne. W przypadku szamponu Farmony jest zupełnie inaczej – doskonale odświeża on włosy, nadając im piękny zapach.

Gdy zdarzy się wpadka

Nie trzeba mieć z natury przetłuszczających się włosów, by czasem do tego doszło. Dzieje się tak zwykle na skutek obciążenia źle dobranym czy niepoprawnie nałożonym kosmetykiem, jak również w przypadku niedokładnego zmycia na przykład oleju. Wówczas także szampon Farmona będzie niezastąpiony – pozwoli uniknąć ponownego mycia włosów.

Więcej: www DarmarSklep