Produkty kosmetyczne purles 152 odpowiednie do cery dojrzałej


Kosmetyki / wtorek, 11 maja, 2021

Profesjonalne kosmetyki 152 purles nadają się do domowej pielęgnacji skóry. Są one polecane do cery, która posiada pierwsze oznaki starzenia. Krem ujędrniająco-liftingujący pomaga zwiększyć elastyczność oraz napięcie naskórka. Może być on stosowany do wymagających i problematycznych zadań. Jest on polecany również do intensywnej regeneracji po dokonanych peelingach chemicznych jak i również po przeprowadzonych kuracjach z zakresu medycyny estetycznej.

Profesjonalne kosmetyki, które nawilżają i poprawiają napięcie skóry

Kosmetyki 152 purles wyposażone są w ergonomiczną pompkę, z pomocą której można wygodnie dozować produkt. Dzięki hermetycznemu zamknięciu można być pewnym, że składniki nie wywietrzeją i nie stracą na jakości. Renomowane produkty pomagają w regeneracji naskórka i odbudowie płaszcza hydrolipidowego, który odpowiada za nawilżenie i napięcie skóry. Regularne stosowanie kosmetyków przyczynia się do szybkiej i trwałej poprawy stanu i wyglądu skóry.

Doskonała receptura renomowanych produktów kosmetycznych

W składzie produktu jest obecny hialuronian sodu, regenerujące emolienty oraz kompleks alg morskich. Doskonale opracowana receptura długotrwale nawilża cerę i chroni ją przed wysuszeniem oraz czynnikami zewnętrznymi. Dodatkowo, wysokiej jakości produkty kosmetyczne opóźniają procesy starzenia. Aksamitna formuła doskonale rozprowadza się po ciele i szybko wchłania. Produkty kosmetyczne mogą być stosowane jako baza pod makijaż. Pomagają one w wygładzaniu skóry i kryciu niedoskonałości.