Przedłużanie paznokci Flexy Gelem


Kosmetyki / środa, 4 sierpnia, 2021

Chyba każda kobieta chociaż raz w życiu miała przedłużone paznokcie. Jest to wielka wygoda, ze względu na to, że kiedy tylko pojawi się chęć posiadania długich pazurków, nie trzeba czekać aż same urosną. Wystarczy chwila, aby za pomocą żelu, krótkie paznokcie magicznie „urosły” i zrobiły się długie. Pójście na profesjonalne przedłużanie paznokci do kosmetyczki nie jest żadnym przestępstwem, więc oczywiście jest to dozwolone, natomiast wiąże się to z dość wysokimi kwotami i niekiedy oczekiwaniem na ustalony termin.

Na rynku jest wiele produktów, dzięki którym możliwość przedłużenia paznokci samodzielnie nie stanowi żadnego problemu. Większość z nich to na przykład różnorakie bazy lub akryle. Istnieje jednak produkt, szczególnie wart uwagi, a mianowicie chodzi o Flexy Gel Elisium. Żel ten łączy w sobie zalety żelu UV i akrylu, co sprawia, że różni się gęstością od tradycyjnych żeli i dodatkowo jest szybszy w aplikacji.

Główną zaletą Flexy Gelu jest ogromna oszczędność czasu, ponieważ dzięki temu, że jest gęsty, nie zalewa skórek, a ewentualne niedociągnięcia można bardzo szybko i sprawnie naprawić pędzelkiem nasączonym w Slip Liquidzie. Przedłużanie paznokci żelem za pomocą form sprawia, że po zdjęciu formy utwardzony żel jest gładki i nie wymaga większych poprawek. Jedyne, co będzie można doszlifować, to kształt i długość paznokcia oraz spolerowanie wierzchniej warstwy żelu, a następnie przychodzi czas na ulubiony moment, czyli nałożenie koloru.

Paznokcie przedłużone za pomocą Flexy Gelu są trwałe i wyglądają, jakby wyszły spod rąk profesjonalnej kosmetyczki.