Bourjois – wybór na każdy dzień!


Kosmetyki / wtorek, 10 sierpnia, 2021

Niewiele z ludowych porzekadeł jest aktualnych we współczesnych czasach, ale „kobieta zmienną jest” to hasło prawdziwe w każdej dekadzie. Na szczęście dzisiejszy rynek z produktami do makijażu świetnie to rozumie i udostępnia kobietom szeroką gamę produktów, aby mogły wybrać to, czego aktualnie potrzebują. Kosmetyki Bourjois świetnie dopasowują się w ten klimat, dostarczając szeroki wybór artykułów do makijażu na każdy nastrój i preferencje.

Naturalna, zmysłowa czy szalona?

Nastroje jak i upodobania kobiet często się zmieniają. Lubią eksperymentować z kolorem włosów, paznokci czy odmienną stylizacją. Bourjois kosmetyki ułatwiają kobietom także zabawę wizerunkiem przy użyciu makijażu.

Przy użyciu matowych podkładów jak Always Fabulous Stick, matowej lub satynowej pomadki Velvet The Pencil i matowych wykończeniach cieni do powiek z palety Beau Regard można osiągnąć bardzo profesjonalny, poważny look idealnie wpisujący się w klimaty biznesowe lub wielkie wyjścia.

Natomiast lekkie produkty z serii Healtyhy Mix, wypiekane rozświetlające róże i błyszczące pomadki będą ciekawą odmianą na dzień, w którym liczy się lekkość i naturalność.

Kiedy mniej znaczy więcej

Kosmetyki bourjois są inspirowane paryską modą, którą cechuje lekkość, romantyczność i blask. W tym przypadku cera nie ma być przykryta dużą ilością kosmetyków.

Idealnie sprawdzą się więc odżywcze kremy bb lub cc zamiast ciężkich podkładów, ciężkie pudry zastąpione wypiekanym rozświetlającym różem, a oczy podkreślone podkręcającą maskarą do rzęs. Zamiast przerysowanego efektu, te kilka kroków wydobędzie z kobiety jej wewnętrzne piękno.

Kosmetyki Bourjois do nabycia na stronie Drogeria.pl.