Modne cieniowanie na paznokciach


Lakiery / wtorek, 7 grudnia, 2021

Mając na myśli ombre paznokcie, do głowy przychodzi cieniowanie. Nie jest ono jednak tak klasyczne, jak uznaje wiele osób. Jest to coś zdecydowanie piękniejszego, bardziej estetycznego, dzięki czemu ręce będą wyglądać w sposób elegancki. Jednocześnie, jest to na tyle łatwy wzór, że można go wykonać samodzielnie w domu.

Efektowny manicure na rękach

Ombre na paznokciach to tak naprawdę stylizacja na różne okazje. Na co dzień, jak również na wielkie wyjścia. W wersji „klasycznej” wykonywane jest w kolorach białym i delikatnym różu, który kolorem podobny jest do płytki paznokcia. W wersji „z pazurem” można zdecydować się na bardziej, wyraziste, neonowe kolory. Te drugie są doskonałą propozycją na lato, kiedy to wokoło króluje wiele żywych, mocno wyrazistych barw.

Modna stylizacja na topie

Manicure ombre to jedna z tych propozycji, która wcale nie wychodzi z mody. Pojawiają się inne, równie ciekawe propozycje, ale to nie wychodzi z mody, ciesząc się dużą popularnością. Wiele pań decyduje się na ombre nails z EasyNails, które wykonywane są za pomocą lakierów hybrydowych, jak również żelowych. Dzięki temu będzie można mieć pewność, że ta długo wytrzyma na rękach. Jeżeli któraś pani nie ma pomysłu na swoje paznokcie, to powinna postawić na takie modne cieniowanie, które świetnie współgra z różnymi elementami garderoby.