Kolczyki typu labret


Zabiegi urodowe / czwartek, 30 grudnia, 2021

Kolczyk labret to niezwykle uniwersalna biżuteria dla każdego fana ozdób. Świetnie prezentują się w uchu, w wardze lub policzku. Idealne na co dzień i na specjalne okazje, występują w wielu wariantach: tradycyjne zakończone kulką lub grotem, bardziej ozdobne z cyrkonią lub kamieniem lub fantazyjne zakończone ciekawym motywem.

Labrety w wielu wariantach

Fani piercingu najchętniej wybierają labrety proste, zakończone kulką lub ozdobną cyrkonią. Jest to doskonały wybór dla osób lubiących dyskretną biżuterię. Klasyczna forma kolczyków labret świetnie łączy styl z ozdobnymi elementami w postaci kryształków, syntetycznych opali lub kamieni. W ofercie znajdziesz różne wersje labretów z tytanu chirurgicznego, zakończone grotem, stożkiem, strzałką lub gwiazdką. Szereg modeli z cyrkoniami i kamieniami to fantazyjne kształty i motywy, które przypadną do gustu każdemu amatorowi labret piercingu.

Na co dzień i na specjalną okazję

Labrety to najbardziej uniwersalne z kolczyków. Możesz nosić je w uszach jako klasyczną biżuterię, w chrząstce, ale także w wielu miejscach na twarzy: w wardze dolnej lub górnej oraz w policzku. Doskonale podkreślają charakter, będąc jednocześnie dyskretnym, ciekawym dodatkiem. Są w pełni bezpieczne dla zdrowia, wykonane z przebadanego tytanu chirurgicznego. Wygodne do użytkowania umożliwiają szybkie zdjęcie i założenie, dzięki szybkiem odkręceniu nakrętki, co napewno docenią fani częstych zmian biżuterii. Komfortowe na co dzień i efektowne na specjalne okazje, labrety są najlepszym wyborem dla każdego amatora kolczyków.