Podkład Loreal, który zyskał miano kultowego


Kosmetyki / czwartek, 2 czerwca, 2022

Podkład Loreal to produkt, który szybko uporządkuje skórę i nada jej zadbany wygląd. Zwłaszcza, że próbki najnowszej generacji mają za zadanie nie tylko wizualnie ukrywać niedoskonałości, ale także pielęgnować skórę.

Podkład Loreal i korzyści płynące z jego stosowania

Linia podkładów tej marki jest często odnawiana, dzięki czemu formuły są regularnie ulepszane. W portfolio Loreal Paris znajdują się trzy różne podkłady, z których każdy jest idealnie dopasowany do potrzeb kobiet o różnych typach i odcieniach skóry. Głównym zadaniem tych produktów jest wyrównanie kolorytu cery, ale bez efektu maski. Ponadto, wszystkie podkłady Loreal Paris (do kupienia m.in. na: https://drogeria.pl/podklady/0,loreal) oferują kilka ważnych korzyści:

  • Wtapiają się w skórę, pozostając niewidoczne dla oka;
  • Łatwa aplikacja i równomierne rozprowadzanie;
  • Podkłady nie zatykają porów;
  • Podkład posiada szeroką gamę odcieni.

Skład produktów Loreal Paris

Naukowcy z Laboratoriów Loreal Paris nieustannie pracują nad ulepszaniem i optymalizacją receptur podkładów. Dzięki wysokiemu stężeniu olejków eterycznych produkty te są łatwe do stosowania i rozprowadzania na skórze. Witaminy E i B6 znajdują się na liście składników podkładu. Pielęgnują one skórę i poprawiają jej jakość.

Pigmenty hybrydowe umożliwiają dostosowanie się produktów do odcienia skóry i całkowite wtopienie się w jej koloryt. To dlatego podkłady Loreal są prawie niewidoczne na skórze. Wszystkie kremy Loreal Paris zawierają szokującą dawkę aż 75% składników nawilżających. 

Podkład wyrównujący i nawilżający

Efekt po użyciu jest dokładnie taki, jak sugeruje jego nazwa: wtapia się w odcień skóry i pozostaje całkowicie niewidoczny z zewnątrz. Odpowiadają za to trzy pigmenty hybrydowe i cztery pigmenty klasyczne, a ich współdziałanie umożliwia dostosowanie się kremu do odcienia skóry i całkowite odwzorowanie jej kolorytu.